GEMINI GIFT

Rosnąca reklama – pozwól zakiełkować twoim słowom

papier z nasionkami, kwitnące ulotki, ulotki z nasionkami kwiatów

Papier z nasionkami to nowoczesna, zrównoważona i przyjazna forma marketingu dla twojej firmy. Pokaż swoim klientom, odbiorcom i pracownikom, że troszczy się o nich oraz środowisko.

Ulotki z nasionami i nie tylko

Ulotki firmowe, karty okolicznościowe, koperty i zaproszenia. Etykiety produktów, zawieszki, wizytówki, smycze reklamowe, jak i opaski festiwalowe już teraz możesz wydrukować na papierze z nasionami. Dostosujemy papier do twoich potrzeb, tak by produkt nawiązywała do kampanii komunikacyjnych oraz działań marketingowych w twojej firmie. Rosnący papier, znany również jako papier kwitnący, papier z nasionami, papier kiełkujący czy papier nasienny pozwala Twoim słowom kiełkować.  

Co to jest papier z nasionkami i do czego może służyć w twojej reklamie

Wysokiej jakości papier wykonany jest w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu i jest w pełni jest biodegradowalny. Zawiera w sobie nasionami kwiatów, ziół, a nawet warzyw które w pełni  nadające się do sadzenia. Każdy arkusz zawiera widoczne i wyczuwalne w dotyku nasiona. Ekologiczny i biodegradowalny druk na bazie olejów i naturalnych barwników dodatkowo czyni produkt przyjaznym dla środowiska. Papier drukowany jest na specjalnie przystosowanych drukarkach. Jeśli wydrukujesz papier z nasionami w maszynie drukarskiej w firmie lub w domu na drukarce laserowej, nasiona nie wykiełkują. Mogą zostać uszkodzone a nawet przepalone. Zamów drukowane gadżety ekologiczne na papierze z nasionami, które po posadzeniu pozwolą wyrosnąć kwiatom przyciągające motyle i inne owady zapylające. Twój wydruk stanie się oświadczeniem o Twoim zaangażowaniu w zrównoważony rozwój i świadomość ekologiczną. Z każdym nadrukiem masz możliwość stworzenia czegoś pięknego, naturalnego i jedynego w swoim rodzaju.

Dlaczego warto drukować materiały marketingowe na papierze z nasionami kwiatów ?

Dzięki papierowi kiełkującemu zapewniasz wyjątkowy moment kontaktu z klientem bez generowania zbędnych odpadów. Z czasem nasiona wykiełkują i zaczną kwitnąć, a wtedy klient na pewno miło wspomni twoja firmę. Na tym zrównoważonym papierze z nasionami kwiatów możesz z łatwością wydrukować wiadomość marketingową, korespondencję, wizytówkę, informacje o danej promocji lub twojej marce. Po wykorzystaniu ulotki z nasionkami  zamiast wyrzucać do kosza obdarowani zasadzają ją w doniczce lub ogrodzie zyskując trochę natury w swojej przestrzeni. Niech twoja wiadomość zakwitnie, a Twoi klienci nie zostają ze starym papierem, ale z kwiatem. Zastąp papier do wyrzucenia papierem zasadzenia! Z papierową ulotką kwitnącą nie pozostawiasz żadnych odpadów.

Jak sadzić papier z nasionami

  • Najpierw dobrze zwilż papier i umieść go w płaskim naczyniu, doniczce lub od razu na zewnątrz w ogrodzie czy na piasku 
  • Umieść papier w naczyniu i zalej wodą. Woda nie może wyschnąć 
  • Gdy wyrosną kiełki przysyp papier kilkoma minimetrami gleby
  • Codziennie podawaj trochę wody, aby papier był wilgotny 
  • Pierwsze rośliny kiełkują po około tygodniu. Najlepszy czas na sadzenie na zewnątrz to okres od połowy kwietnia do października
  • Rośliny, które będziesz trzymać w pomieszczeniu mogą kwitnąć nawet cały rok 
  • Zawsze zapewniaj wystarczającą ilość światła, ciepła i wody

Zobacz produkty z papieru z nasionami 

ulotki z nasionami kwiatów

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Wizytówki

z papieru z nasionkami to nowa alternatywa dla standardowych wizytówek papierowych. Klienci mogą zasadzić Twoją wizytówkę (po uprzednim zapisaniu swoich danych) i pamiętać o Twojej firmie, obserwując rosnące kwiaty.

Ulotki

Drukowane na papierze z nasionkami są wyjątkowe. Klienci będą zachwyceni otrzymywaniem ulotek, które można sadzić i wykorzystywać zamiast po prostu je wyrzucać.

Kartki okolicznościowe

Zaskocz swoich klientów wyjątkową firmową kartką świąteczną wykonaną z rosnącego papieru. Idealny produkt dla każdego zrównoważonego przedsiębiorcy

Zaproszenia 

Zachwyć swoich klientów innowacyjną i przyjazną dla środowiska lub zaimponuj gościom oszałamiającym i zrównoważonym zaproszeniem

Koperty na listy

Do ekologicznych kartek świątecznych wydrukowanych na papierze kiełkującym lub zaproszeń konieczne sa koperty drukowane również na papierze kwitnącym. Taki list zachwyci każdego odbiorcę

Smycze reklamowe

Eventy, szkolenia, konferencje i pikniki nie mogą obejść się bez smyczy reklamowych. Dlaczego tym razem nie zamówić ekologicznych i zrównoważonych smyczy firmowych z papieru z nasionami kwiatów?

Identyfikatory

Praktycznie na każdą konferencję oprócz smyczy ekologicznych zamawiane są identyfikatory. Stwórz pełny komplet smyczy ekologicznych z nasionami i dołącz do tego personalizowane identyfikatory wykonane z tego samego nasiennego papieru.

Indywidualne kształty 

Od serc po liście i wszystko pomiędzy, możliwości niestandardowych kształtów są nieograniczone. Papier z nasionami, przycięty do wybranego przez Ciebie niestandardowego kształtu, przyciąga uwagę.

Zakładki do książek

wykonane z papieru z nasionkami to mały, ale wyjątkowy prezent. Możesz go użyć przez chwilę, a następnie posadzić. Wykonaliśmy zakładki na specjalne dni, pogrzeby, upominki firmowe i marketingowe.

Etykiety i zawieszki, metki i zawieszki na butelki wina

są dostępne w różnych rozmiarach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *