GEMINI GIFT

Kalendarze książkowe 2025

Ekologiczne Kalendarze Książkowe.

To rozwiązanie dla osób, które w szczególności dbają o środowisko. Ponadczasowe modele, ciekawe oprawy, niestandardowe bloki. Każdy wybierz coś dla siebie.

Kalendarze Jabłkowe to już klasyk, który zyskał uznanie wielu odbiorców. W myśl zasad zero waste oprawa i papier jabłkowych kalendarzy powstaje z niewykorzystanych pozostałości przemysłowego przetwórstwa jabłek. Każda część jabłka staje się surowcem, z którego powstanie jedyny w swoim rodzaju kalendarz jabłkowy.

Kalendarz w papierowej oprawie Nature lub Matra z ekologicznym blokiem FSC również świetnie sprawdzi się jako prezent dla naszych klientów i pracowników. Natomiast oprawa Bolsena i Wernazza wykonane są z materiału recyklingowego Rpet.

Bloki ekologicznych kalendarzy posiadają certyfikat FSC potwierdzający uzyskanie surowców pochodzących z lasów o dobrej gospodarce leśnej. Papier produkowany jest bez użycia kwasów i substancji chemicznych. Jest wolny od szkodliwych składników takich jak metale ciężkie i chlor.

W naszej ofercie znajdziesz również ponadczasowe kalendarze Lanybook oraz Moleskine. Najwyższa jakość, ciekawe wzornictwo, klasyka sama w sobie.

Ekologiczne kalendarze stanowią doskonałą alternatywę dla materiałów pochodzenia zwierzęcego oraz skaju. Do produkcji materiału nie wykorzystuje się żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Kalendarze są ekologiczne, wyglądają nowocześnie i naturalnie!

Do każdego rodzaju kalendarzy proponujemy szeroki wachlarz uzupełnień reklamowych, które zmienią standardowy produkt w niepowtarzalny i wyjątkowy kalendarz reklamowy na rok 2025: 

tłoczenie logo na sucho, tłoczenie logo folia kolorową, nadruk uv, personalizacja, naklejka doming, zamykanie na gumkę, metalowe dodatki, wklejka autorska, wyklejka autorska, tasiemka autorska, koperta na dokumenty.

Poznaj kolekcję ekologicznych kalendarzy na rok 2025

Zapytaj o produkt