GEMINI GIFT

Skontaktuj się z nami: +48 18 337 865 |: +48 601 488 900

Torby i woreczki

Torby oraz siatki 🛍 na zakupy to najczęściej wykorzystywane codzienne produkty do zakupów, pakowania czy przenoszenia. Są nam niezwykle przydatne w codzienności jak i w reklamie firmy. Dzięki ekologicznym 💚 modelom możemy wspólnie zadbać o nasze środowisko.Torby materiałowe są jedna z najczęściej zamawianych produktów marketingowych. 

✓Produkowane z naturalnych 🌸 materiałów jak bawełna, len, konopie, bambus czy z materiałów pochodzenia recyklingowego Rpet ♻️ oraz bawełna z recyklingu. 

✓ Na torbie materiałowej łatwo umieścić logo lub grafikę firmowa oraz dobrać odpowiednie dodatki jak: zamykanie torby na zamek, mała kieszonka w środku na drobiazgi czy dodatkowa metka autorska. Dzięki temu produkt zyska na indywidualności i będzie nośnikiem twojej reklamy przez długi czas. 

✓ Torby bawełniane firmowe możesz zamówić w kilku standardowych wymiarach.

✓ W naszej ofercie znajdziesz również mniejsze woreczki bawełniane z siatki przeznaczone na żywność . Woreczki bawełniane tak zwane warzywoworki są zamiennikiem cienkich woreczków, które służą nam do pakowania warzyw 🥕, owoców 🍎, pieczywa 🥖 lub innych drobnych przedmiotów. Woreczki szyjemy w trzech podstawowych wymiarach S, M, L. Pakowane pojedynczo lub w pakiety. 

✓ Z gładkiej tkaniny bawełnianej możemy uszyć również woreczki marketingowe do opakowania twojego produktu lub upominku reklamowego 🎁.

Zobacz modele eko 💚 toreb

Zapytaj o produkt