GEMINI GIFT

Kalendarze ekologiczne 2024 to praktyczny upominek wspierający Twoja markę

kalendarz jabłkowy appeel

Historia kalendarza sięga średniowiecza, ale jak dziś wygląda nowoczesny kalendarz ? Czy korzystamy jeszcze z klasycznej formy notesów firmowych ? Jakie mamy trendy na sezon kalendarzowy 2024 ? Czy kalendarze ekologiczne na pewno są eko ?

Forma kalendarzy zmieniała się na przestrzeni czasów. W dobie rozwoju narzędzi i aplikacji do notowania wiele osób preferuje kalendarze w formie elektronicznej. Niby powinny nam ułatwić codzienność, ale jednak nie każdy się z tym zgadza. Cześć z nas nadal lubi notować. Papier, jego struktura, dotyk mają w sobie coś magicznego. Połączenie oko, ręka, notatka, mózg, sprawia, że pisanie jest aktem tworzenia. Magiczna kombinacja wzmacnia i relaksuje. Ręczne pisanie poprawia pamięć, rozwija mózg oraz naszą kreatywność. Używając kalendarza książkowego jesteśmy w stanie w mgnieniu oka zapisać notatki, ważne daty i wydarzenia. Stworzyć szybki szkic lub projekt. Nie potrzebny jest żaden sprzęt, zasięg ani energia. Nie musimy myśleć o włączeniu urządzenia czy aplikacji.  Pisząc fizycznie mamy szanse zapamiętać więcej niż zostawiając notatka elektroniczną. Co w codziennym pędzie jest dużym ułatwieniem.  Kalendarze książkowe nadal cieszą się dużym zainteresowaniem.

Rodzaje kalendarzy reklamowych 2024

Wszystkie rodzaje kalendarz książkowych dzielimy na kalendarze z rozkładem:

  • tygodniowym,
  • tygodniowo – notesowym
  • dziennym.

Wiele rozmiarów, szeroka gama kolorów opraw od gładkich po strukturalne, ciekawy design, ozdobne przeszycia i połączania materiałów sprawią, że twój kalendarz firmowy na 2024 rak na pewno nie będzie nudny.

Szeroki wachlarz kreatywnych możliwości brandingu sprawi, że każda marka znajdzie coś dla siebie. Ekologiczne kalendarze cieszą się ogromnym zainteresowaniem, są doskonałym pomysłem na współczesny i praktyczny upominek promocyjny wspierający markę. 

Który z naszych Eco kalendarzy warto wybrać ?

Dążąc do ograniczenia naszego niszczycielskiego wpływu na środowisko Włosi opatentowali i stworzyli genialną kolekcję kalendarzy firmowych i notesów ekologicznych wykonanych właśnie z jabłka (ogryzek i skórka). Kolekcja kalendarzy firmowych 2024 i notesów Appeel to ukłon w stronę natury. Dzięki korzystaniu z ekologicznych upominków jako marka możemy wspomóc ochronę naszego środowiska. My szczególnie promujemy kalendarze ekologiczne z jabłek. Wykonanie, skład, wysoka jakość oraz ciekawy design są bliskie naszemu sercu.  

Z czego wykonane są eko kalendarze książkowe Appeel?

Dzięki opatentowanej pionierskiej technice kalendarze wykonane są ze skórki jabłka, włókien roślinnych i zrównoważonej masy celulozowej. Producent zastąpił w przeważającej części pulpę drzewną wykorzystując pozostałości organiczne z jabłek, co również zmniejsza negatywny wpływu produkcji na środowisko naturalne.

Papier jabłkowy posiada certyfikat FSC® uzyskany z surowców pochodzących z lasów zrównoważonych o dobrej gospodarce leśnej. Produkowany bez użycia kwasów i substancji chemicznych. Papier nie jest bielony.  Połączenia materiałów naturalnych z celulozą sprawia, że produkt jest unikalny. Delikatny w dotyku papier w odcieniu chamois zawiera drobinki zmielonych skórek z jabłka, które dają niebanalny efekt i oryginalny wygląd. Dzięki tej technice producent minimalizował zużycie papieru wykorzystując odpad co daj nam produkt zaliczający się do grona zero waste.

Miękka w dotyku okładka z zaokrąglonymi rogami zawiera w sobie również odpady z jabłka oraz oleje roślinne. Oprawa kalendarza występuje w kolorach podstawowych takich jak: granat, czarny, szary, zieleń i czerwień. Na specjalne zamówienia już od 300szt gama kolorystyczna opraw jest o wiele szersza. Elastyczna kontrastowa opaska zamykającą i pętelką na długopis tasiemka w kolorze naturalnym pięknie dopełnia produkt.

Dopasowane dodatki, opcje brandingu i personalizacji pozwolą dopasować kalendarz do twojej marki, a przed wszystkim do twoich wymagań. Forma w jakiej ma wyglądać kalendarz ogranicza tylko twoja wyobraźnia. Dzięki ciekawym metodom zdobienia uzyskamy subtelne i wyrafinowany efekt. Produkt na pewno zachwyci każdego obdarowanego. Wszystkie elementy, dodatki i znakowanie kalendarzy wpływają na niesamowity efekt końcowy. Prostota, elegancja nadają charakteru całej kolekcji Appeel.

Dlaczego warto zamówić ekologiczne kalendarze firmowe?

Ekologiczne kalendarze 2024 Appeel to doskonały produkt reklamowy wspierający Twoją markę oraz produkty. To również ukłon w stronę natury. Kalendarze ekologiczne wyznaczają nowoczesną drogę na rynku zrównoważonych wyrobów papierniczych. Dzięki takim produktom jak ekologiczne kalendarze jako marka możemy wspomóc ochronę naszego środowiska. Ekologiczne Kalendarze firmowe na rok 2024 to propozycja w szczególności dla firm, które cenią sobie proekologiczne działania i styl życia. Dla firm świadomych, dbających o środowisko oraz wspierających zrównoważone produkty. 

Prosta upominku reklamowego i świadomość naszego wpływu na środowisko sprawia, że kalandarze appeal są idealna forma brarandigowa, w celu uzyskania najlepszych i ciekawych rozwiązań promocyjnych marki.

Kolekcja kalendarzy jabłkowych stanowi doskonałą alternatywę dla materiałów pochodzenia zwierzęcego oraz skaju. Do produkcji materiału nie wykorzystuje się żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Kalendarze są ekologiczne, wyglądają nowocześnie i naturalnie!

Dostępne modele i kolory kalendarzy Appeel

Sprawdź wszystkie formaty, rozmiary oraz kolory opraw kalendarzy jabłkowych Appeel

Specyfikacja kalendarzy Appeel

FORMAT:  130x210mm (A5) lub 190x250mm (B5)

ILOŚĆ STRON: 160 stron w rozkładzie tygodniowym  lub 352 stron w przypadku bloku w rozkładzie dziennym

KALENDARIUM:  PL-GB-D-UKR + imieniny i święta

DRUK: 1-kolorowy, zielony (P. 7490), druk offsetowy wysokiej jakości

PAPIER: 80 g/m2 , jabłkowy, chamois, certyfikowany FSC

WYKOŃCZENIE: oprawa szyta, miękka, zakładka w kolorze beżowym, zaokrąglone narożniki bloku i oprawy, wyklejka przód i tył w kolorze chamois

OPCJE BRANDINGU: tłoczenie na sucho małoformatowe, tłoczenie na sucho wielkoformatowe, tłoczenie kolorową folią, naklejki metalowe, tasiemka autorska, wklejka, wyklejka 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *