GEMINI GIFT

Made in Poland

Upominki produkowane w Polsce

Zamawiając gadżety reklamowe warto zamówić upominki produkowane w Polsce. Wysokiej jakości produkty z naszej oferty są wykonywane są z materiałów przyjaznych środowisku, a przede wszystkim z materiałów naturalnych. Dbamy o szczegóły, dobieramy odpowiednie materiały i dodatki by produkt spełnił najwyższe wymagania naszych klientów. Pomagamy na wszystkich etapach procesu. Od projektu począwszy, przez korektę, po wskazówki dotyczące zastosowania odpowiedniej metody personalizacji oraz wybór odpowiedniego opakowania.

Stworzymy produkt, który spełni Twoje potrzeby i jest spójny z identyfikacją wizualną firmy lub danego projektu.

Oprócz dobrego wyrobu wpłyniesz również na zmniejszenie śladu węglowego. Polska produkcja to również wsparcie polskich mniejszych, niezwykle doświadczonych produkcji. Wszystko to sprawi, że twoja marka zyska uznanie wśród odbiorców i na pewno wzbudzi pozytywne emocje. Warto wiedzieć, że torby bawełniane, torby z banerów, plecaki, woreczki na żywność, woreczki konfekcyjne, poszewki na poduszki, ręczniki, futerały na garnitur czy fartuchy możesz zamówić w standardowym rozmiarze proponowanym przez nas, jak indywidualnym wymiarze skrojonym na twoje potrzeby.

Każdy produkt nadaje się do pełnej indywidualizacji. Chcemy by każdy klient znalazł coś dla siebie.

Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na produkt marketingowy chętnie służymy radą, a jak będzie potrzeba wspólnie zrobimy burzę mózgów by sprostać zadaniu. U nas nie ma rzeczy nie możliwych.

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

Zapytaj o produkt