GEMINI GIFT

Skontaktuj się z nami: +48 18 337 865 | +48 601 488 900 | [email protected]

Smycze i breloki

Smycze i breloki reklamowe to najczęściej zakupowane podstawowe gadżety marketingowe. Zamawiane w milionach na całym świecie. Używane na spotkaniach, szkoleniach, konferencja oraz rożnego rodzaju imprezach, festiwalach czy eventach. Niestety często okazuje się, że ich żywotność jest bardzo krótka. Dlatego, by wspólnie dbać o środowisko świadome firmy wybierają ekologiczne modele smyczy reklamowych oraz breloków do kluczy. 

Proponujemy kilka modeli smyczy ekologicznych wykonanych z materiałów naturalnych. Smycze z papieru to nasz autorski pomysł. Smycz wykonana jest z papieru który wyglądają i zachowuje się jak skóra. Jest zwany skóra vegan. Smycze wykonane z bawełny lub bambusa są delikatne i wyglądają bardzo naturalnie. Smycz z korka to również ciekawa alternatywa smyczy eko.

Oprócz naturalnych materiałów na smycze reklamowe dysponujemy również materiałem pochodzącym w 100% z rPet. Jest to budżetowy model smyczy firmowej. W naszej ofercie znajdziesz również breloki firmowe  wykona z naturalnych materiałów jak papier, bawełna, drewno, skóra vegańska pochodząca z jabłek oraz breloki z materiału przetworzonego rPet.

Zobacz ekologiczne modele smyczy reklamowych

Zapytaj o produkt