GEMINI GIFT

Rosnące upominki

Rosnący papier z nasionami.

Innowacyjny, naturalny, biodegradowalnym rosnący papier z nasionami kwiatów i ziół to ciekawy pomysł na wyróżnienie się wśród konkurencji. Specjalnie czerpany papier pomiędzy warstwami zawiera zatopione nasiona kwiatów, ziół lub nawet warzyw. Nasiona po wsadzeniu w ziemię rozkwitną, a rosnący papier z nasionami ulegnie pełnej biodegradacji w niespełna 3 tygodnie. Ta nietypowa forma reklamy sprawi, że zamiast zanieczyszczać świat nieprzeczytanymi ulotkami zwrócimy uwagę klienta na nietypową i bardzo ekologiczną formę reklamy, którą nie sposób nie zapamiętać.

Rosnący papier z nasionami pozwala w oryginalny sposób przedstawić ofertę pozostawiając zamiast śmieci pozytywne wrażenie i roślinkę która wpłynie dobroczynnie na nasz organizm jak i na odbiór marki pozostawiając miłe wspomnienie.

Wykonamy dla Ciebie ulotki różnego formatu i kształtu, zakładki do książki, kartki okolicznościowe, koperty, opaski eventowe. Całość produkowana na terenu UE.

Pozwól swoim słowom zakiełkować i dowiedz się więcej na temat kwitnącego papieru z nasionami kwiatów.

Rosnący papier z nasionami – rodzaje nasion:

Kwiaty: Słonecznik, Niezapominajki, Maki, Margaretki, Stokrotki, Firletka chalcedońska, Czterolistna koniczyna, Mieszanka kwiatów letnich, Mieszanka dzikich kwiatów.

Zioła: Bazylia, Tymianek, Pietruszka, Szczypiorek, Mieszanka ziół.

Warzywa: Marchewka, Sałata mix, Rzodkiewka, Pomidory, Pieprz, Papryka ostra, Truskawki.

Zobacz produkty z papieru z nasionkami

Zapytaj o produkt