GEMINI GIFT

Giftbox

Zestawy z personalizowanymi upominkami reklamowymi.

To doskonały pomysł na budowanie pozytywnego wizerunku marki. Tworzymy zestawy upominkowe dla klientów, kontrahentów, pracowników, a także influenserów, merch influenserów oraz followersów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zestawy tworzymy według Twojego pomysłu, dopasujemy się do danej branży, pomagamy w wyborze odpowiednich gadżetów i wspólnie z Tobą stworzymy niepowtarzalną linię gadżetów reklamowych związanych z Twoją działalnością.

W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów z różnych kategorii. Odpowiednio oznakowane i nowocześnie opakowane, klasyczne jak i bardziej wyszukane gadżety markowe. Ekskluzywne, ponadczasowe upominki i odzież pomagają jeszcze skuteczniej wzmacniać twoją rozpoznawalność na rynku.

Jeśli jako march influencer szukasz produktów dla twojej marki związanych z tematyką w której działasz chętnie, coś zaproponujemy, pomożemy w doborze czy  stworzymy coś nowego, indywidualnego. Z nami na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla twoich obserwatorów. Stwórz swój giftbox, który będzie oryginalnym produktem dedykowanym tylko dla twojej marki. Odpowiednio przemyślane produkty jak butelki ekologiczne, kubki termiczne na kawę, torby bawełnie z nadrukiem fullkolor, t-shirty z bawełny organicznej, a także woreczki na żywność czy luchboxy będą zawsze mile widzianym i docenianym gadżetem, z którego każdy chętnie skorzysta. Ekologiczne gadżety promocyjne to dziś symbol naszych świadomych i odpowiedzialnych oczekiwań i wyborów.

Odpowiednio oznakowane produkty z ciekawą grafiką mogą stać się ponadczasowym gadżetem używanym przez lata. Zadbaj o swoich odbiorców, influenserów i followersów i podaruj odpowiednie gadżety osobom, które przyczyniają się do rozpoznawalności twojej marki na rynku. Postaw na jakość produktów oraz ich przydatność, bo są to główne cechy dobrego upominku reklamowego.

Zapytaj o produkt