GEMINI GIFT

ART

Gadżety inspirowane sztuką.

Upominki i gadżety inspirowane sztuką i towarzyszące wystawom to fantastyczny prezent nie tylko dla turystów zadziwiających wystawy, ale także dla klientów i partnerów biznesowych.

Różnorodność kolekcji i zbiorów muzeów ukazuje szereg ciekawych pomysłów na upominki, gadżety i produkty, które umilą nam codzienność. Będą one niezapomnianą pamiątką po wystawie, wizycie w muzeum i czasie spędzonym w wyjątkowym miejscu na świecie. Właściciele sklepików z pamiątkami, organizatorzy wystaw i eventów ciągle poszukują nowych inspiracji by zachwycić swoimi produktami. 

Od drobnych magnesów na lodówki, innowacyjnych kartek okolicznościowych i zakładek do książek wydrukowanych na czerpanym papierze z nasionami kwiatów. Po naturalne apaszki i chusty jedwabne, oryginale puzzli w pięknej tubie, drobiazgi i gry dla dzieci,  kubki i filiżanek z polskiej porcelany, a przede wszystkim nasz torby bawełnie szyte w indywidualnym rozmiarze z pełnym zadrukiem oraz możliwością skonfigurowania dodatków.  Wszystkie produkty mogą być personalizowane grafiką artysty nawiązującą do danej wystawy czy wydarzenia.

Gadżety inspirowane sztuką to również idealne rozwiązanie na oryginalny firmowy prezent. Reprodukcje dzieł najsłynniejszych malarzy na świecie możemy nanieść teraz na niemal wszystkie gadżety i produkty marketingowe z naszej kolekcji. Notesy, kalendarze, kubki, puzzle, szczególnie torby bawełniane z pełnym nadrukiem całości sprawią, że Ty i Twoja marka na pewno zostaniecie zapamiętani na długo.

Wielka sztuka w małym wymiarze może być dla każdego. 

Poznaj kolekcję Biznes Art

Zapytaj o produkt