GEMINI GIFT

Butelki z miarką motywacyjną do picia

butelka motywacyjna z miarką

Dzisiaj nie wystarczy używać butelki ekologicznej. Trzeba znaleźć taką, która spełni swoja funkcję i rzeczywiście wpłynie na to, że będziemy ograniczać zużycie jednorazowych butelek. Taką, której materiał jest bezpieczny dla naszego zdrowia, a jakość nie postawia znaku zapytania. Taką, po która chętniej sięgniemy bo butelka z miarką motywacyjną zachęci nas do częstszego sięgnięcia po łyk wody. Odpowiednie nawodnienie podczas dnia jest kluczowe dla zachowania równowagi naszego organizmu i jego wszystkich funkcji. Dlatego zamiast inwestować w bezużyteczne gadżety reklamowe warto pochylić się nad stworzeniem unikatowej firmowej butelki marki ION8 z miarką motywacyjną do picia.

Czy butelki z miarką motywacyjną do picia zmotywują nas do picia większej ilości wody w ciągu dnia?

Butelka motywując ION8 ma pojemność 1000ml oraz posiada miarkę dzięki, której nawadniane jest przyjemniejsze. Hasła motywujące oraz informacje zdrowotnej zawarte na butelce uświadamiają, co daje naszemu organizmowi nam odpowiednie nawodnienie w ciągu dnia. Butelki motywujące z miarką do picia to idealny upominek reklamowy na każdą okazję. Sprawdzi się w każdej sytuacji i na pewno będzie trafionym gadżetem promującym twoją markę.
Dzięki miarce zachęcającej, posiadacze butelki z pewnością częściej sięgną po łyk wody przez cały dzień !

Dla kogo przeznaczone są butelki z miarką motywacyjną ?

Idealna dla każdego do pracy, do biura, na spacer jak i w podróży. Duży bidon to wygoda na fitness, siłownię, kemping oraz dzień pełny spotkań biznesowych. Butelka posiada duże pole do znakowania, dzięki czemu pozwoli ukazać to co masz do przekazania. Logo marki, chwytliwe hasło czy grafika dookoła 360stopni dodatkowo ozdobią waszą firmową butelkę. Butelka posiada zintegrowany uchwyt do przenoszenia dzięki któremu używanie nigdy nie było taki łatwe. Potrójna blokada bezpieczeństwa zapobiega przypadkowemu otwarciu podczas noszenia w torbie, a miękki silikon całkowicie uszczelnia dziobek i odpowietrznik.

Z czego wykonane są butelki z miarką motywacyjną ? Czym jest RECYCLON?

Butelki ION8 Wykonane są z materiału RECYCLON, przezroczystego tworzywa sztucznego neutralnego pod względem emisji dwutlenku węgla, częściowo wykonanego z roślin.
Ta butelka na napoje jest bezpieczna dla żywności, odporna na zapachy, łatwa do mycia i utrzymuje napoje świeże i pełne smaku. Zapoznaj się z pełną specyfikacją butelek i bidonów ION8.

Czy RECYCLON jest bezpieczny dla naszego zdrowia ? 

RECYCLON został zatwierdzony jako materiał przyjazny zdrowiu przez wszystkie światowe organizacje bezpieczeństwa żywności w tym Polski ATEST PZH Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego

FDA – Amerykańska Agencja żywności i Leków
EFSA – Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa i Żywności
JHOSPA- Japan Hygienic Olefin and Styrene Plastics Association

Butelki ION8 nie zawierają szkodliwych substancji przedostających się do płynów, a później do organizmu. Są wolne od aktywności androgennej, estrogennej, bisfenolu, BPS, BPA.

Butelki z miarką motywacyjną ION8 – ekologiczne butelki na wodę

RECYCLON to rodzaj przezroczystego tworzywa sztucznego, neutralnego pod względem emisji dwutlenku węgla, częściowo wykonanego z roślin.
Radykalnie redukuje emisję CO2, a dzięki niskiej temperaturze przetwarzania jest energooszczędny w procesach produkcyjnych.  RECYCLON to bezpiecznym, neutralnym materiałem pod względem emisji dwutlenku węgla. Idealny i bezpieczny w materiał, który nadaje się do pojemników na żywność. Odporny na zapachy, łatwy do mycia ręcznego. Utrzymuje napoje świeże i pełne smaku. Nadaje się do ponownego recyklingu. Producent zadbał także o to by wszystkie produkty były w 100%  neutralne pod względem emisji CO2 do atmosfery.

Co wyróżnia butelki z marką motywacyjną ION8 Motivator na tle innych butelek dostępnych na rynku ?

 •  Butelki motywujące wykonane są z materiału RECYKLON przezroczystego tworzywa sztucznego neutralnego pod względem emisji dwutlenku węgla, częściowo wykonanego z roślin
 • Nie zawierają szkodliwych substancji przedostających się do płynów, a później do organizmu
 • Są wolne od aktywności androgennej, estrogennej, bisfenolu, BPS, BPA
 • Nadają się do recyklingu
 • Otwierają się za pomocą jednego kliknięcia
 • Butelki posiadają wieczko zabezpieczające ustnik przed zanieczyszczeniem, które otwiera się jednym kliknięciem
 • Posiadają potrójny mechanizm zabezpieczający przed przypadkowym otwarciem i rozlaniem
 • Są lekkie i odporne na uderzenia
 • Mają specyficzny model ustnika
 • Plastikowy, chowany uchwyt
 • Dzięki zastosowaniu odpowiedniej dźwigni butelki są łatwe do odkręcenia
 • Po zamknięciu dzióbek i odpowietrznik są całkowicie uszczelnione
 • Wieczko posiada dodatkową uszczelkę
 • Odpowiednia jest idealna również na napoje inne niż woda, utrzymuje napoje świeże i pełne smaku
 • Nadaje się do ciepłych jak i zimnych napojów
 • Bezpieczne dla żywności, odporna na zapachy, łatwe do mycia
 • Występują w kilku intensywnych kolorach. Sprawdź aktualne kolory
 • Butelki nadają się do znakowania. Łatwo na niuch umieścić logo firmowe
 • Haczykowaty profil zapobiega przypadkowym upadkom oraz lepiej trzyma się w dłoni podczas wyciągania z torby

Czy butelki firmowe z miarką motywacyjną będą odpowiednim produktem na gadżet reklamowy ?

Gadżetem firmowym może być niemal wszystko, ważne by nie były to produkty jednorazowe. Dziś nikt z obdarowanych nie chce stawać przed wyborem co zrobić z bezużytecznym gadżetem. Dobrze jeśli upominki firmowe są zrównoważone i przyjazne naturze. Takie dzięki którym jesteśmy spokojni, że nie przyczyniamy się do ponownego zaśmiecania świata, a uczestniczmy w jego ochronie. Butelki firmowe to genialny i przydatny produkt reklamowy. Butelki z miarką motywacyjną do picia dodatkowo zachęcą nas do odpowiedniego nawodniania w ciągu dnia. Każdy chętnie używa swojej butelki by eliminować zużywanie jednorazowych opakowań, a posiadając firmową butelkę wielokrotnego użytku już nie będzie musiał korzystać z jednorazówek. Logo firmowe, chwytliwe hasło czy grafika na butelce firmowej dodatkowo ozdobią produkt, po który chętniej sięgniemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *