GEMINI GIFT

Torby bawełniane z nadrukiem fullcolor

torby z bawełny z pełnym nadrukiem

Torby bawełniane z nadrukiem fullkolor to idealny produkt promocyjny dla firm lub produkt promocyjny towarzyszący wystawie. To jeden z najczęściej zakupowanych produktów reklamowych. Jest to niezwykle użyteczny i praktyczny gadżet reklamowy, który łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Teraz dzięki możliwości zadruku full kolor na bawełnie możesz zaprezentować twój projekt, grafikę w pełnej odsłonie. Siatki reklamowe wykonane z bawełny są naturalne i przyjazne dla środowiska.  Wszelkie gadżety firmowe wykonane z materiałów naturalnych bardzo dobrze wpisują się w ekologię.

Jakie zalety mają nasze ekologiczne torby z nadrukiem fullkolor?

Wysoka jakość materiału 270g, delikatny prążek, certyfikowana bawełna GOTS oraz barwniki przyjazne i bezpieczne dla skóry to tylko cześć zalet materiału, z którego produkujemy torby reklamowe z nadrukiem fullkolor. Główną cechą naszych toreb jest możliwość pełnego zadruku na materiale. Druk wykonuje się na tkaninie, przed produkcją toreb. Po wydruku materiału torby są dopiero wycinane, a następnie produkowane z największa starannością i dbałością o szczegóły. Dzięki zdobieniu na całości materiału zyskujemy możliwość zadruku od szwu do szwu czego inne metody znakowania nie mogą nam dać. 

Gdzie najlepiej sprawdzą ekologiczne torby bawełniane z Twoim nadrukiem ?

Torby bawełniane to idealnym pomysł na produkt marketingowy z twoim logo.  Jest to idealny gadżet dedykowany danemu wydarzeniu czy wystawie. Wystawy artystyczne to doskonale miejsce by zaprezentować dzieła największych artystów w małym wymiarze, którą każdy może posiadać. Szczególnym zainteresowani są organizatorzy wstaw, konferencji. Dzięki możliwości zadruku fullcolor możemy na zawsze zatrzymać ze sobą wspomnienia z wydarzenia i nosić mała sztukę zawsze przy sobie.  

Zmniejsz ślad węglowy  – gdzie zamówić torby firmowe ? 

Zamawiając torby z nadrukiem firmowym w Polsce oprócz dobrego wyrobu wpłyniesz również na zmniejszenie śladu węglowego. Jako producent ekologicznych upominków firmowych zauważyliśmy, że coraz więcej klientów, organizatorów imprez zainteresowanych jest upominkami reklamowymi, które w bezpieczny sposób dla natury jaki i dla nas samych mogą służyć jako materiały marketingowe. Firmy chcą być odbierane jako świadome, odpowiedzialne i wrażliwe na dobro naszej planety. 

Wymiary i rodzaje toreb

Warto wiedzieć, że torby bawełniane z logo możesz zamówić w kilku standardowych wymiarach, z różnymi dedykowanymi dodatkami. Najczęściej wybierany rozmiar torby toby dla firm to 38×42 cm. Wersja długimi uszami.  Na życzenia naszych klientów wykonujemy torby w indywidualnych wymiarach tak by dopasować produkt do konkretnych wymagań.

Torba reklamowa z nadrukiem – jakie sposoby znakowania stosujemy?

Wykonujemy nadruk full kolor całości torby. Jest to nowoczesna forma druku na tkaninach bawełnianych. Zadruk fullkolor od szwu do szwu. Efekt jest przepiękny. Wydruk niezwykle trwały, oddający intensywne kolory z wszelkimi szczegółami.  

Dodatkowa personalizacja toreb 

Możemy specjalnie dla ciebie spersonalizować dodatkowo torby bawełniane z ndrukiem fullkolor . Dodatki, które proponujemy to : zamykanie na zamek, mała kieszonka wewnętrzną, dodatkowa podszewka wewnętrzną, metka autorska wszyta w bok lub rant torby.
Uchwyty od torby mogą być wykonane z materiału podstawowego lub z taśmy z personalizacją, naszywaną po całości torby co dodatkowo wzmacnia tkaninę. 

Co jeszcze wykonujemy z bawełny z nadrukiem ? – nasze propozycje 

Oprócz podstawowych toreb reklamowych z nadrukiem możemy wykonać dla ciebie również :

  • indywidualne bawełnie torby reklamowe w rożnych rozmiarach
  • torbo-plecaki
  • plecaki
  • kosmetyczki
  • woreczki na produkty
  • woreczki konfekcyjne
  •  woreczki na upominki
  • poszewki na poduszki
  • futerały na garnitury oraz fartuchy kuchenne.

O czym warto pamiętać zamawiając torby z logo firmy?

Zamawiając torby na zakupy warto wcześniej podjąć decyzję i zamówić torby szyte w Polsce. Oprócz dobrego wyrobu wpłyniesz również na zmniejszenie śladu węglowego oraz na wsparcie polskich mniejszych produkcji. To wszystko razem sprawia, że twoja marka zyska uznanie wśród odbiorców i na pewno wzbudzi pozytywne emocje. Taki gadżet na pewno zostanie doceniony. 

Czy warto zrezygnować z toreb wykonanych z poliestru ? 

Poliester to nic innego niż plastik.. Poliester to pochodna ropy naftowej poddanej jednej z trzech reakcji chemicznych. To takie samo tworzywo, z którego wyprodukowane są butelki, czy siatki foliowe. Procesy produkcji poliestru wiążą się z wykorzystywaniem naturalnych zasobów ziemi, spalaniem dużych ilości dwutlenku węgla i powstawaniem trujących oparów uwalnianych do atmosfery. Toreb reklamowa z poliestru nie rozkłada się w naturalnych warunkach jak w przypadku 100% bawełnianej torby reklamowej 

Torba bawełniana z pełnokolorowym nadrukiem — zaprojektuj ją samodzielnie

Torby z twoim nadrukiem będą przydatnym gadżetem na spotkania, konferencje czy szkolenia, a także będą oryginalnym produktem dedykowanym dla marki własnej. Coraz bardziej doceniane są wysokiej jakości produkty reklamowe, które posłużą nam przez długi czas. Torby firmowe niezwykle ułatwiają na. codzienność a dodatkowo dzięki nim możemy eliminować korzystanie z jednorazowych plastikowych toreb. Torby możemy używać wielokrotnie i codziennie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *