GEMINI GIFT

Skontaktuj się z nami: +48 18 337 865 |: +48 601 488 900

O nas

Poznaj nas

Gabriela i Iwona

Tworzymy, doradzamy i dobieramy odpowiednie produkty reklamowe promujące twoja markę. Produkty, które wzbudzą pozytywne emocje, korespondują z wartościami firmy i wpływają na odpowiednie postrzeganie marki wśród klientów czy partnerów. 

Odpowiednie upominki tworzą oraz podtrzymują relacje i więzi. Relacje to zaufanie, a dzięki dostarczonym upominkom wierzymy, że zostaniecie zapamiętani tak by obdarowani chcieli do was wrócić. 

Do każdego zlecenia podchodzimy z dużą wagą. Działamy tak, jak sami chcielibyśmy by z nami współpracowano. Indywidualne podejście do każdego projektu, bogate doświadczenie, ponad 20 lat na rynku w sektorze firm rodzinnych, kreatywność oraz wrażliwość na środowisko wyróżniają nas zpośród konkurencji.

Rynek upominków stale się zmienia, znajdziemy tysiące produktów, atrakcyjne metody personalizacji i dekoracji oraz nowoczesne opakowania. Pracując z tym na co dzień pragniemy towarzyszyć markom i chętnie dzielić się wiedzą na temat reklamy upominkowej.

Pomagamy na wszystkich etapach procesu. Od projektu począwszy, przez korektę, po wskazówki dotyczące zastosowania odpowiedniej metody personalizacji oraz wybór odpowiedniego opakowania.

W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych propozycji odpowiednich dla każdej branży i na każdą okazję. Klasyczne jak i bardziej wyszukane. Ekskluzywne, czy ponadczasowe upominki i odzież korporacyjna pomagą jeszcze skuteczniej wzmacniać wizerunek twojej marki na rynku.

Realizujemy zamówienia specjalne na produkty wykonane według indywidualnych potrzeb. Jeśli nie masz pomysłu na produkty dla twojej firmy lub dla danej kampanii chętnie coś zaproponujemy, pomożemy w doborze, czy stworzymy coś nowego indywidualnego, dedykowanego dla twojej marki.

Specjalizujemy się głównie w produktach ekologicznych, ponieważ wierzymy ze warto zmieniać swoje przyzwyczajenia i zadbać o nasza wspólną przyszłości. Dokładamy wszelkich starań by materiały i produkty wykorzystywane do produkcji EKO upominków były naturalne, przyjazne i bezpieczne dla środowiska jak i każdego z nas.

Część produktów tworzymy sami, cały czas pracując nad nowymi pomysłami. Stawiamy na jakość i przydatność gadżetów, ponieważ są to główne cechy dobrego upominku.

Gabriela, Tola, Iwona