GEMINI GIFT

Skontaktuj się z nami: +48 18 337 865 | +48 601 488 900 | [email protected]

Torby i woreczki na zakupyTorby i siatki to najczęściej wykorzystywane codzienne produkty do zakupów, pakowania czy przenoszenia. Są nam niezwykle przydatne w codzienności jak i w reklamie firmy. 

Torby materiałowe są jedna z najczęściej zamawianych produktów marketingowych. Produkowane z naturalnych materiałów jak bawełna, len, konopie, bambus czy z materiałów pochodzenia recyklingowego Rpet oraz bawełna z recyklingu. Na torbie materiałowej łatwo umieścić logo lub grafikę firmowa oraz dobrać odpowiednie dodatki jak: zamykanie torby na zamek, mała kieszonka w środku na drobiazgi czy dodatkowa metka autorska. Produkt zyska na indywidualności i będzie nośnikiem twojej reklamy przez długi czas. Torby bawełniane firmowe możesz zamówić w kilku standardowych wymiarach.

W naszej ofercie znajdziesz również mniejsze woreczki bawełniane z siatki przeznaczone na żywność. Woreczki bawełniane tak zwane warzywoworki są zamiennikiem cienkich woreczków, które służą nam do pakowania warzyw, owoców, pieczywa lub innych drobnych przedmiotów. Woreczki szyjemy w trzech podstawowych wymiarach S, M, L. Pakowane pojedynczo lub w pakiety. 

Z gładkiej tkaniny bawełnianej możemy uszyć również woreczki marketingowe do opakowania twojego produktu lub upominku reklamowego.

Zobacz modele eko toreb

Zapytaj o produkt