GEMINI GIFT

Skontaktuj się z nami: +48 18 337 865 |: +48 601 488 900

Akcesoria

Akcesoria i upominki reklamowe

Upominki promocyjne z logo to jeden z prostszych sposobów na to, by zwrócić uwagę klienta, zachęcić do współpracy lub docenić. To nasza wizytówka. Tysiące gadżetów reklamowych odpowiednich dla każdej branży i na każdą okazję daje spore pole do działania. Nasza oferta obejmuje tradycyjne gadżety reklamowe jak i bardziej wyszukane, ekskluzywne, markowe, ekologiczne czy ponadczasowe produkty. Przy wyborze prezentu dla swoich klientów dobrze postawić na jakość, pomysłowość i funkcjonalność upominku. Bardzo ważnym aspektem jest to by logo marki dobrze komponowało się z gadżetem. Pomysłowy gadżet, dobrej jakości, który odpowiednio się prezentuje dużo skuteczniej spełni swoją rolę reklamową.

 
Jeśli nie masz pomysłu na upominki dla twojej firmy lub dla danej kampanii chętnie coś zaproponujemy. Pomożemy w doborze lub stworzymy coś nowego, oryginalnego, dedykowanego tylko dla twojej marki.
Realizujemy niestandardowe, specjalne zamówienia na produkty wykonane według indywidualnych potrzeb. Pomagamy na wszystkich etapach procesu. Od projektu począwszy, przez korektę, po wskazówki dotyczące zastosowania odpowiedniej metody personalizacji oraz wybór odpowiedniego opakowania.
Warto skorzystać z naszego doświadczenia.

Zapytaj o produkt